- Zájezdy na míru

 
ZÁJEZDY NA MÍRU S PRŮVODCEM / BEZ PRŮVODCE

NA ZÁKLADĚ NAŠICH VÍCE NEŽ 14-LETÝCH ZKUŠENOSTÍ S PŘÍPRAVOU ZÁJEZDŮ NA MÍRU A DLOUHODOBOU SPOKOJENOSTÍ KLIENTŮ S NAŠIMI SLUŽBAMI SE SNAŽÍME PŘIPRAVOVAT ZÁJEZDY, KTERÉ BY PLNĚ ODPOVÍDALY VAŠIM PŘEDSTAVÁM A PŘÁNÍM. OSOBNÍ, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KLIENTŮM JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ A TAKÉ PŘEDPOKLADEM, ŽE S NAŠIMI NÁVRHY BUDETE SPOKOJENI JAK PO STRÁNCE OBSAHOVÉ, TAK CENOVÉ. NAŠIM CÍLEM JE POSKYTNOUT VÁM JEDINEČNÉ, NEOPAKOVATELNÉ CESTOVATELSKÉ ZÁŽITKY A MNOŽSTVÍ POZITIVNÍCH REFERENCÍ NAŠICH KLENTŮ ZE VŠECH KOUTŮ SEVERNÍ AMERIKY JSOU DŮKAZEM, ŽE JDEME SPRÁVNÝM SMĚREM.

JSTE RODINA NEBO SKUPINA PŘÁTEL A ZNÁMÝCH A NEPOTŘEBUJETE ŘIDIČE/PRŮVODCE ? NECHCETE SE PŘIZPŮSOBOVAT PROGRAMU KATALOGOVÝCH ZÁJEZDŮ A BÝT SOUČÁSTÍ VĚTŠÍ SKUPINY PRO VÁS CIZÍCH LIDÍ ? PAK VÁM PŘIPRAVÍME PROGRAM ZÁJEZDU JEN PRO VÁS A JEN DLE VAŠICH POŽADAVKŮ. NECHCETE SE STARAT O ŘÍZENÍ A NAVIGACI AUTA? PAK VÁM ZAJISTÍME TAKÉ VAŠEHO OSOBNÍHO ZKUŠENÉHO ČESKY MLUVÍCÍHO PRŮVODCE/ŘIDIČE.

JAK POSTUPOVAT ?
1. Představa o zájezdu
Zvolte si některou ze 116 námi nabízených tras jako základ pro další jednání (viz níže), nebo nám zašlete vaši představu trasy/programu zájezdu e-mailem, nebo nás navštivte osobně v kanceláři v Praze 5 Zbraslav.

2. Návrh nabídky zájezdu
Na základě vašich představ připravíme návrh detailního itineráře trasy s možností několika variant možných řešení, návrh možných variant cestovních služeb a zašleme vám jej k připomínkám.

3. Doladění nabídky zájezdu
Po vzájemné telefonické / e-mailové konzultaci nebo po osobním setkání (rádi přijedeme do místa vašeho bydliště) a zvolení definitivní trasy/programu zájezdu, připravíme návrh jednotlivých cestovních služeb, jejich cenovou kalkulaci a platební podmínky. Pro zájezdy bez průvodce vždy dostanete cenovou nabídku pro jednotlivé služby zvlášť, nikdy ne jednu cenu za celý balíček. Vždy víte, kolik a za co platíte.

4. Akceptace nabídky zájezdu
Po odsouhlasení nabídky podepíšeme cestovní smlouvu a zajistíme realizaci zájezdu.

5. Podpora před odletem
V termínu dle cestovní smlouvy (standardně 21 dní před odletem) vám zašleme/předáme veškeré odbavení zájezdu (cestovní dokumenty) a do doby odletu vám rádi poskytneme odpovědi na vaše další dotazy spojené s vašim zájezdem.

6. Podpora v průběhu zájezdu
V průběhu zájezdu vám nabízíme non-stop podporu na telefonu / emailu a naši místní průvodci v USA, Kanadě a Mexiku jsou vám také k dispozici s radami, zkušenostmi a pomocí v případě nenadálých situací.

Nabídka cestovních služeb:
- komplexní cestovní pojištění vč. pojištění proti stornu zájezdu
- letenky dle itineráře trasy
- podrobný itinerář trasy zahrnující denní časový harmonogram, podrobné místní mapy s vyznačenými zajímavostmi na trase, informace o zajímavostech
- autoatlas USA, Kanady a Mexika Rand McNaily s vyznačenou trasou cesty
- pronájem auta, karavanu nebo motocyklu dle zvolené kategorie
- ubytování v hotelech/motelech ve vámi zvolené kvalitě a zajištění kempů
- místní česky/slovensky mluvící průvodci v New Yorku (Boston, Washington D.C.), Miami, Orlandu, Chicagu, San Franciscu, Los Angeles (San Diego), Las Vegas, Havajských ostrovech, Torontu, Vancouveru, Mexico City a Cancunu
- rezervace trajektů a lodních plaveb
- vyhlídkové lety, plavby, výlety, atrakce, vstupenky na sportovní a kulturní akce
- další cestovní služby dle přání klientů

Všechna doporučená místa máme osobně navštívena, doporučené trasy osobně projety a podrobné itineráře tras jsou vypracovány na základě našich více než 20-ti letých osobních zkušeností s cestováním po USA, Kanadě a Mexiku.

Zobrazit
a) Východ USA (12 tras) Zobrazit
b) Florida (9 tras) Zobrazit
c) Západ USA (24 tras) Zobrazit
d) Západ USA a Havajské ostrovy (6 tras) Zobrazit
e) Havajské ostrovy (3 trasy) Zobrazit
f) Napříč USA (8 tras) Zobrazit
g) Východ USA a Kanady (6 tras) Zobrazit
h) Západ USA a Kanady (0 tras) Zobrazit
i) Východní Kanada (8 tras) Zobrazit
j) Západní Kanada (19 tras) Zobrazit
k) Napříč Kanadou (3 trasy) Zobrazit
l) Západ Kanady + Yukon a Aljaška (2 trasy) Zobrazit
m) Aljaška a Yukon (7 tras) Zobrazit
n) Mexiko (9 tras) Zobrazit
  z:
Doporučujeme tisknout na výšku stránky

Zobrazit

<< Zpět